Klausimas. Kaip pasididinti varpą? Koks yra varpos didinimo ekstenderiu veiksmingumas? Varpa nesiekia 10 cm.

Atsako Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojas urologas-seksologas dr. Mindaugas  Danilevičius

   Atlikti tyrimai rodo, jog tik nedidelė dalis vyrų patenkinti savo varpos ilgiu. Tačiau dauguma vyrų apie tai nekalba, nors tiksliai žino savo varpos ilgį. Ši tema daugeliui vyru tabu.

   Svarbu paminėti tai, jog net ir trumpos varpos dažniausiai pakanka moteriai patenkinti.  Statistiškai tik 20-30 proc. moterų svarbus vyro varpos ilgis bei apimtis. Nepaisant to, literatūros duomenimis, net 2/3 vyrų nepriklausomai nuo jų varpos ilgio nėra juo patenkinti, tačiau apie tai, be abejo, nedrįsta niekam papasakoti.

   Kai kurie vyrai, ieškodami pagalbos, kreipiasi į mus, gydytojus urologus-seksologus. Nemaža dalis vyrų atėję konsultacijai pas urologą-seksologą greta pagrindinių problemų - kaip priešlaikinė ejakuliacija, lytinis šaltumas ar potencijos sutrikimai - domisi vienu ar kitu varpos pailginimo būdu.

   Egzistuoja keli varpos didinimo (ilginimo ir storinimo) metodai. Atsakant į Jūsų klausima apie varpos „ekstenderius“,  būtina pirmiausiai paaiškinti pastarojo veikimo mechanizmą. Veikimo mechanizmas  paremtas tempimo principu, o to rezultatas - didėja varpos audinių masė, nes vystosi ir auga naujos ląstelės, tuo būdu varpa tampa tiek ilgesnė, tiek storesnė. Taikant šį metodą varpa pailgėja  tiek ramybės, tiek erekcijos būsenoje nuo 2 iki maksimaliai 5 cm, taip pat varpa pastorėja (apie 1-1,5 cm). Gydymo efektyvumas priklauso nuo metodo taikymo trukmės.

   Šis metodas gali būti taikomas ir varpos deviacijoms (palinkusiai varpai) gydyti, efektyvumas taip pat nėra mažas (iki 70 proc.). Tačiau gydymo trukmė nešiojant vieną ar kitą Jūsų pasirinkta „ekstenderį“ turėtų būti kasdien 4-8 val. ir taip ne mažiau kaip 4-6 mėn. laiko. Kuo ilgiau nešiosite, tuo didesnė tikimybė maksimaliai pailginti varpą. Gamintojai teigia, jog po gydymo kurso varpa pailgėjusi išlieka visą likusį gyvenimą.

  Priminsiu, jog varpos normalis dydis yra nuo 13 iki 15cm erekcijos būsenoje, tačiau ją pailginti šiuo būdu galima nepriklausomai nuo jos ilgio, tačiau "ekstenderiai" pritaikyti ne trumpesnei kaip 8 cm varpai

   Trumpai apie kitus varpos ilginimo ir didinimo būdus. Chirurginių varpos ilginimo būdų yra keletas, tačiau visais atvejais tai intervencijos, kurios turi savo šiokią tokią riziką. Metodas nėra pigus, tačiau efektyvus. Operacijos metu norint pailginti varpą ją reikia atidalinti nuo varpos raiščių, esančių žemiau gaktikaulio, atskirais atvejais interponuojamas silikonas. Tuo būdu varpa pailginama  2-4 cm ar daugiau. Norint pastorinti varpą, operacijos metu po apyvarpe suleidžiamas specialiai perdirbtas Jūsų paties riebalinis audinys, kurio pakanka labai nedidelio kiekio.

   Taip pat varpai ilginti gali būti naudojami erekcijos žiedai arba vakuuminės varpos pompos, tačiau pastarųjų efektas laikinas (iki 10-12 valandų). Veikimo mechanizmas paremtas poveikiu kraujotakai. Su vakuuminio siurblio ar varpos žiedo pagalba išplečiamos varpos kraujagyslės, dėl to varpa pailgėja ir dar labiau sustandėja.

   Kitas varpos didinimo būdas – vartoti medikamentus, kurie gerina varpos kraujotaką, taip pat spermos kokybę. Medikamentų platintojai teigia, jog pailgėja ir padidėja varpos apimtis, tačiau labiausiai tikėtina, jog tai įvyksta tik dėl to, jog pagerėja erekcija. Todėl gydydamiesi tabletėmis labiausiai tikėkitės placebo efekto.

   Norėčiau padėkoti už aktualų, bet labai retai nūdienoje gvildenamą klausimą ir padrąsinti rinktis vienokį ar kitokį gydymo būdą šiai problemai spręsti. Manau, Jūsų pasirinkimas teisingas, tai turbūt  šiandien ne pats brangiausias ir pats efektyviausias gydymo būdas, nereikalaujantis chirurginės intervencijos.

 

REGISTRACIJA KONSULTACIJAI

Konsultacijos

Konsultuoju šiuose miestuose: Klaipėdoje, Tauragėje, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose.

Kontaktai

Dėl konsultacijų prašome kreiptis telefonu - 8 600 65609 arba el. paštu: danilevicius@manourologas.lt

© 2018 manourologas.lt Visos teisės saugomos